30 let pro Vás
Prodej a servis domácích spotřebičů
BMK servis   >   Současnost

Současnost

Poslední roky se společnost BMK servis významně zapojila v rámci učňovského školství do několika projektů s cílem přivést mladé lidi do tohoto nádherného oboru, jako je Servisní technik Domácích spotřebičů. Proto se aktivně zúčastní všech akcí na toto téma ve vybraných učňovských zařízení a také poskytuje v rámci výuky své servisní zázemí pro provádění praxe učňů. Zároveň těmto školám poskytuje k výuce vyřazené spotřebiče a také technickou podporu.

Úspěšně se rozvíjí projekt Jsem zpět. Ke konci roku 2023 zavezla a instalovala společnost BMK servis přes tisíc spotřebičů potřebných pro děti v dětských domovech, chráněných dílnách, domovech seniorů nebo třeba v azylových domech. Na tomto projektu spolupracujeme se společností Elektrowin a.s. již devátým rokem.

V současné době je naše společnost v etapě velkého dynamického rozvoje a růstu, kdy se snažíme nadále udržet vysokou kvalitu naší práce a poskytovaných služeb, a to i za cenu současného nedostatku lidských zdrojů na trhu práce.

V roce 2024 má společnost BMK servis 30leté výročí působení na trhu. Je to pochopitelně důvod k oslavě, ale hlavně je to závazek. Závazek důvěry, serióznosti a poctivé práce.

Cílem je, aby jméno firmy BMK servis bylo spojováno vždy a pouze s kvalitou a důvěrou.

Miloslav Klatovec
Miloslav Klatovec
vedoucí servisu