• Nabízíme servis těchto značek:
  • Servis BOSCH, SIEMENS
  • Servis HAIER
  • Servis CANDY, HOOVER
  • Servis ECG
  • Servis HISENSE
  • Servis ETA, GODDESS
  • Servis ORAVA
  • Servis CONCEPT
  • Servis CHIQ
  • Servis SMEG

BMK servis  >  O firmě  >  SoučasnostSoučasnost

V roce 2014 jsme vyhráli výběrové řízení pro italskou společnost Candy - Hoover. Začali jsme zajišťovat servisní služby pro celou Českou republiku. Toto spojenectví je pro naši společnost velice klíčovým bodem, neboť Candy - Hoover je v současné době naším nejdůležitějším partnerem.

Naší další velkou spoluprací, se stala značka Hisense, která započala v roce 2016. Ta si nás jako gestora vybrala k zajištění servisní činnosti pro celou ČR. Tato společnost vstoupila do střední a východní Evropy prostřednictvím zřízení centrály, která sídlí v Plzni. S výrobou domácích spotřebičů přišla na trh zároveň s novým montážním závodem na televizory a tím zahájila prodej "nových výrobků".

Je samozřejmostí, že naše společnost zastupuje nejenom velké nadnárodní společnosti, ale zároveň spolupracujeme i s menšími značkami, které jsou pro náročné zákazníky a těmto společnostem zajišťujeme celorepublikový servis také jako gestoři se všemi náležitostmi. Ať je to značka amerického chlazení Sub Zero, varná technika Wolf, britské sporáky AGA a Falcon, německé odsavače Gutmann, italské odsavače Best nebo kompletní sortiment značek Orava, Fagor a Smeg. Zároveň spolupracujeme i s jiným značkami na trhu, ovšem jenom na lokální bázi, např. se značkami ETA, Goodess, Hyundai, Teka, Perfekt, Snaige, Bess.

Naše společnost také přijímá opravy s prodlouženou zárukou pro některé pojišťovny, které kryjí náklady u zakoupených spotřebičů těchto oprav s prodlouženou záruční lhůtou nebo nahodilého poškození spotřebičů.

V současné době je naše společnost v etapě velkého dynamického rozvoje a růstu, kdy se snažíme nadále udržet vysokou kvalitu naší práce a poskytovaných služeb, a to i za cenu současného nedostatku lidských zdrojů na trhu práce.

Našim cílem je, aby jméno naší firmy BMK servis s.r.o. bylo spojováno vždy (a pouze) s kvalitou a důvěrou.

S touto filosofií souhlasí i naši servisní partneři. My si jejich spolupráce velice vážíme a chceme jim poděkovat za důvěru, kterou do nás vkládají. Snažíme se přistupovat ke každé zakázce spravedlivě, individuálně, ale hlavně profesionálně a s určitým lidským přístupem.

Bohužel někdy se stane, že musíme jako odborníci hájit naše partnery i proti některým zákazníkům, kteří se snaží svůj problém nebo poškození přenést nečestně na vrub výrobce a domáhají se neoprávněných výhod nebo odstoupení od smlouvy. Zde je opravdu naše společnost striktně spravedlivá a tyto neoprávněné reklamace zamítá. To se sice odráží v negativních hodnocení naší společnosti některých zatrpklých jedinců někde na primitivních sociálních sítích, ale to už je takový úděl společností a firem, kteří pracují v oblasti služeb.

Miloslav Klatovec
Miloslav Klatovec
vedoucí servisu


Fotogalerie2015 duben

Servisní školení Samsung

Fotografie
2011 květen

Servisní školení Gorenje. Spotřebiče

Fotografie
2011 duben

Jižní Korea - návštěva v centrále společnosti Samsung - Města SUON - centrála a GUMI - výrobní závod

Fotografie
2011 únor

Servisní školení Bosch - Siemens. Praktická ukázka vaření a pečení.

Fotografie
2009 říjen

Servisní školení Bosch - Siemens

Fotografie
2009 květen

Servisní školení Samsung

Fotografie
2008 srpen

Servisní školení

Fotografie
2002 září

Itálie Fabriáno. Návštěva výrobního závodu Antonio Merloni v Itálii. Desetileté výročí působení na Českém trhu značky ARDO

Fotografie

AKTUALITY
Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás novou službu. Sledování zakázek na internetu. Na našich webových stránkách, si můžete zjistit, v jaké fázi se právě nachází Vaše zakázka.

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás novou a vylepšenou službu objednávání oprav, objednávání ND, řešení reklamací apod. "On-Line" přes Internet. Vaše On-Line objednávka servisu bude neprodleně zavedena do našeho...
E-SHOP NÁHRADNÍ DÍLY
BMK servis shop - internetový obchod s náhradními díly
E-SHOP
DŮM Elektro - spotřebiče s poškozeným obalem nebo drobnou kosmetickou vadou