• Nabízíme záruční servis
    těchto značek:
  • Servis BOSCH, SIEMENS, CONSTRUCTA
  • Servis SAMSUNG
  • Servis CANDY, HOOVER
  • Servis FAGOR, EDESA
  • Servis ECG
  • Servis HISENSE
  • Servis TEKA, KÜPPERSBUSCH
  • Servis BEST

BMK servis  >  AktualityAktuality

Placení platebními kartami

Vážení zákazníci, od 1.3.2012 jsme byli nuceni zrušit platební terminály pro techniky v terénu. Je to způsobeno stále menším zájmem zákazníků a Česká spořitelna tento trend vyhodnotila jako nezajímavou službu a investici a tím pádem jsme byly vynuceni tyto terminály vrátit. Všem zákazníkům se tímto omlouváme, ale není to bohužel naše vina.

Anketa spokojenosti

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás novou službu. Přímo na našich webových stránkách můžete podle svého mínění a úsudku ohodnotit provedení Vaší servisní opravy. Jako ve škole.

Sledování zakázek

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás novou službu. Sledování zakázek na internetu. Na našich webových stránkách, si můžete zjistit, v jaké fázi se právě nachází Vaše zakázka.

Náhradní díly na spotřebiče Ardo a Calex

Vážení zákazníci, i přes skutečnost, že společnost Ardo ČR je v konkurzu, dokázali jsme pro všechny zákazníky co vlastní spotřebiče Ardo a Calex zabezpečit dostatek náhradních dílů, a to přímo od výrobce. Takže vlastníci těchto spotřebičů nemusí zoufat a zbavovat se těchto spotřebičů

ON-LINE OBJEDNÁVKA SERVISU

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás novou a vylepšenou službu objednávání oprav, objednávání ND, řešení reklamací apod. "On-Line" přes Internet. Vaše On-Line objednávka servisu bude neprodleně zavedena do našeho Informačního systému. Naše operátorka Vás bude v co nejkratším čase kontaktovat a sjedná s Vámi konkrétní termín opravy. Toto platí pouze v pracovní dny od 8,00 do 18,00. V případě, že On-Line objednávku provedete mimo tyto hodiny, budete kontaktováni první následující pracovní den mezi 8,00 a 9,00 hod. Po zpracování Vašeho požadavku v našem systému, Vám bude také automaticky odesláno potvrzení o přijetí zakázky. Po předložení tohoto potvrzení našemu technikovi Vám bude poskytnuta sleva 5% z fakturované částky (bez DPH).


AKTUALITY
Vážení zákazníci, od 1.3.2012 jsme byli nuceni zrušit platební terminály pro techniky v...

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás novou službu. Přímo na našich webových...
VSTUP PRO SERVISNÍ SÍŤ
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo